FRANK wordt FRANCINE SPEELLIJST, voorjaar 2023

Vr 24 FEBRUARI om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Za 25 FEBRUARI om 15u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Za 25 FEBRUARI om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Zo 26 FEBRUARI om 15u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Do 2 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Vr 3 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Za 4 MAART om 15u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Za 4 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Zo 5 MAART om 15u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, rode zaal 

Do 16 MAART om 20u15

OOSTKAMP

CC De Valkaart

Info volgt

Vr 17 MAART om 20u

WENDUINE

Wielingencentrum

UITVERKOCHT

Za 18 MAART om 20u

ZWEVEGEM

CC De Brug

Info volgt

Zo 19 MAART om 16u

SINT-ELOOIS-WINKEL

OC De Link

Info volgt

Do 23 MAART om 20u

BELLEGEM

OC De Wervel

Vr 24 MAART om 20u

GERAARDSBERGEN

Arjaantheater

Za 25 MAART om 20u

EERNEGEM

De Klokkenput

Info volgt

Zo 26 MAART om 15u

EERNEGEM

De Klokkenput

Info volgt

Ma 27 MAART om 20u

BEVEREN

Ter Vesten

Info volgt

Do 30 MAART om 20u

IZEGEM

De Leest

Info volgt

Vr 31 MAART om 20u

IZEGEM

De Leest

Info volgt

Wo 5 APRIL om 20u

ROESELARE

De Spil

Info volgt

Do 6 APRIL om 20u

GEEL

De Werft

Vr 07 APRIL om 20u

BREE

De Zeepziederij

Do 13 APRIL om 20u

HERZELE

De Steenoven

Vr 14 APRIL om 20u

WIELSBEKE

OC Leieland

Info volgt

Za 15 APRIL om 20u

WIELSBEKE

OC Leieland

Info volgt

Zo 16 APRIL om 18u

DEINZE

Het Leietheater

Wo 19 APRIL om 20u

LANAKEN

CC Lanaken

Do 20 APRIL om 20u

TORHOUT

CC De Brouckere

Vr 21 APRIL om 20u

LEOPOLDSBURG

CC Leopoldsburg

Za 22 APRIL om 20u

WERVIK

Forum

Zo 23 APRIL om 15u

MEULEBEKE

OC Vondel

Info volgt

Wo 26 APRIL om 20u

WEVELGEM

CC Guldenberg

Do 27 APRIL om 20u

SCHERPENHEUVEL

De Egger

Vr 28 APRIL om 20u

MOORSLEDE

GC De Bunder

Za 29 APRIL om 20u

MOORSLEDE

GC De Bunder

Zo 30 APRIL om 15u

GELUWE

GC Gilwe

Info volgt

Zo 30 APRIL om 20u

GELUWE

GC Gilwe

Info volgt

Do 04 MEI om 20u30

DILBEEK

CC Westrand

Info volgt

Vr 05 MEI om 20u

ZELE

De Wiek

Za 06 MEI om 20u

AALTER

Auditorium

Info volgt

Zo 07 MEI om 15u

AALTER

Auditorium

Info volgt

Wo 10 MEI om 20u

WESTERLO

De Zoerla

Do 11 MEI om 20u

BEERNEM

De Kleine Beer

Vr 12 MEI om 20u

BEERNEM

De Kleine Beer

Za 13 MEI om 20u

BLANKENBERGE

Zaal Floréal

Info volgt

Zo 14 MEI om 15u

BLANKENBERGE

Zaal Floréal

Info volgt

Za 20 MEI om 20u

SINT-GILLIS-WAAS

GC De Route

Info volgt

Zo 21 MEI om 14u30

DIKSMUIDE

Het Kruispunt

Info volgt

Di 23 MEI om 14u30

HARELBEKE

CC Het Spoor

Do 25 MEI om 20u

HEIST-OP-DEN-BERG

CC Zwaneberg

Vr 26 MEI om 14u

MERKSEM

Schouwburg Noord

Di 30 MEI om 20u

IEPER

Het Perron

Info volgt

Wo 31 MEI om 20u

IEPER

Het Perron

Info volgt

Do 1 JUNI om 20u

LIEDEKERKE

GC Warande

Info volgt

Vr 02 JUNI om 20u

BREDENE

Staf Versluys Centrum

Za 03 JUNI om 20u

SINT-TRUIDEN

CC De Bogaard

Info volgt

Zo 04 JUNI om 15u

SINT-TRUIDEN

CC De Bogaard

Info volgt