DE FLANDRIENS

‘De Flandriens’, een amateurwielerclub uit de Vlaamse Polders heeft grote plannen. Om hun 50 jarig bestaan te vieren willen ze de Mont Ventoux beklimmen. Maar net wanneer die droom eindelijk in zicht komt, lopen de onderlinge frustraties hoog op. De één lijkt een flop in bergop waardoor de anderen moeten surplacen. Kortom de groep dreigt uitéén te vallen. En ondanks de verwoede pogingen van hun wederhelften om tot een verzoening te komen gaat het van kwaad naar erger. Moeten ze hun droom dan maar opbergen? Of is er toch nog hoop dat ze ooit samen de top van de kale berg bereiken?
‘De Flandriens’ is een heerlijke, visuele situatiekomedie boordevol kleurrijke personages en hilarische toestanden. En dat over een thema die de Vlaming nauw aan het hart ligt!
‘De Flandriens’ is zoals we stilaan gewend zijn bij Het Prethuis van de hand van Jeroen Maes
die hiermee zijn 30e volavondstuk heeft neergepend.
De cast bestaat uit:
Peter Bulckaen, Katja Retsin, Wim Stevens, Martine de Jager en Jeroen Maes.
Wim Stevens kan niet alle voorstelling combineren met zijn drukke bezigheden bij de vrt serie ‘Thuis’. Daarom vonden we een meer dan waardige vervanger in niemand minder dan Bert Cosemans. Hij neemt 37 voorstellingen voor zijn rekening.



