top of page

DOLLY SPEELLIJST, najaar 2024

De lijst is nog niet volledig en wordt systematisch aangevuld.

Za 14 SEPTEMBER om 20u

HARELBEKE

Het Spoor

Zo 15 SEPTEMBER om 15u

HARELBEKE

Het Spoor

Zo 15 SEPTEMBER om 20u

HARELBEKE

Het Spoor

Za 21 SEPTEMBER om 15u

IZEGEM

De Leest

Za 21 SEPTEMBER om 20u

IZEGEM

De Leest

Zo 22 SEPTEMBER om 15u

IZEGEM

De Leest

Zo 22 SEPTEMBER om 20u

IZEGEM

De Leest

Do 26 SEPTEMBER om 20u

TORHOUT

De Brouckere

Vr 27 SEPTEMBER om 20u

WIELSBEKE

Leieland

UITVERKOCHT

Za 28 SEPTEMBER om 20u

WIELSBEKE

Leieland

UITVERKOCHT

Zo 29 SEPTEMBER om 15u

GELUWE

Gilwe

Zo 29 SEPTEMBER om 20u

GELUWE

Gilwe

Di 01 OKTOBER om 20u

JABBEKE

VCJ Jabbeke

Do 3 OKTOBER om 20u

SIJSELE

Cultuurfabriek

Vr 4 OKTOBER om 20u

WENDUINE

Wielingencentrum

UITVERKOCHT

Za 5 OKTOBER om 20u

EERNEGEM

De Klokkenput

Zo 6 OKTOBER om 15u

EERNEGEM

De Klokkenput

Wo 09 OKTOBER om 20u

ROESELARE

De Spil

Vr 11 OKTOBER om 20u

GERAARDSBERGEN

Arjaantheater

Za 12 OKTOBER om 20u

KORTEMARK

De Beuk

Info Volgt

Zo 13 OKTOBER om 15u

MEULEBEKE

Vondel

Wo 16 OKTOBER om 20u

BRUGGE

De Dijk

Do 17 OKTOBER om 15u

KOKSIJDE

Casino

Do 17 OKTOBER om 20u

KOKSIJDE

Casino

Vr 18 OKTOBER om 20u

HERZELE

De Steenoven

Zo 20 OKTOBER om 15u

BRUGGE

De Dijk

Wo 23 OKTOBER om 20u15

HALLE

't Vondel

Do 24 OKTOBER om 20u

BEVEREN

Ter Vesten

Vr 25 OKTOBER om 20u

MENEN

De Steiger

Za 26 OKTOBER om 20u

OOSTROZEBEKE

Mandelroos

Tickets vanaf 22/06

Zo 27 OKTOBER om 15u

DIKSMUIDE

Het Kruispunt

Zo 27 OKTOBER om 20u

DIKSMUIDE

Het Kruispunt

Vr 1 NOVEMBER om 20u

BEERNEM

De Kleine Beer

Za 2 NOVEMBER om 20u

BEERNEM

De Kleine Beer

Zo 3 NOVEMBER om 15u

ANZEGEM

De Stringe

Zo 3 NOVEMBER om 20u

ANZEGEM

De Stringe

Do 7 NOVEMBER om 20u

BREDENE

Staf Versluys Centrum

Vr 8 NOVEMBER om 20u

MOORSLEDE

De Bunder

Za 9 NOVEMBER om 20u

MOORSLEDE

De Bunder

Zo 10 NOVEMBER om 15u

LAUWE

Het Applauws

Zo 10 NOVEMBER om 20u

LAUWE

Het Applauws

Vr 15 NOVEMBER om 20u

TIELT

Gildhof

Za 16 NOVEMBER om 15u

AALTER

Auditorium

Za 16 NOVEMBER om 20u

AALTER

Auditorium

Zo 17 NOVEMBER om 15u

AALTER

Auditorium

Wo 20 NOVEMBER om 20u

ROESELARE

De Spil

Do 21 NOVEMBER om 20u15

OOSTKAMP

`De Valkaart

Vr 22 NOVEMBER om 20u

KOEKELARE

De Balluchon

Za 23 NOVEMBER om 15u

KOEKELARE

De Balluchon

Za 23 NOVEMBER om 20u

KOEKELARE

De Balluchon

Zo 24 NOVEMBER om 15u

WEVELGEM

Guldenberg

Zo 24 NOVEMBER om 20u

WEVELGEM

Guldenberg

Di 26 NOVEMBER om 20u

LICHTERVELDE

De Schouw

Wo 27 NOVEMBER om 20u

LICHTERVELDE

De Schouw

Vr 29 NOVEMBER om 15u

LEFFINGE

De Zwerver

Vr 29 NOVEMBER om 20u

LEFFINGE

De Zwerver

Za 30 NOVEMBER om 20u

BLANKENBERGE

Floréal

Zo 01 DECEMBER om 15u

BLANKENBERGE

Floréal

Di 03 DECEMBER om 20u

IEPER

Het Perron

Wo 04 DECEMBER om 20u

IEPER

Het Perron

Do 05 DECEMBER om 20u

IEPER

Het Perron

Vr 06 DECEMBER om 20u

ARDOOIE

't Hofland

Info Volgt

Za 07 DECEMBER om 20u

BERLARE

De Stroming

Zo 08 DECEMBER om 15u

HOOGLEDE

De Gulden Zonne

Zo 08 DECEMBER om 19u30

HOOGLEDE

De Gulden Zonne

Wo 11 DECEMBER om 20u

AVELGEM

De Spikkerelle

Do 12 DECEMBER om 20u

ERPE-MERE

EMotia

Zo 15 DECEMBER om 15u

DEINZE

Het Leietheater

Zo 15 DECEMBER om 20u

DEINZE

Het Leietheater

bottom of page