DE INSTAGRANNIE SPEELLIJST
VOORJAAR 2025
Wo 12 MAART om 20u
ZAVENTEM
CC De Factorij
Di 18 MAART om 20u15
MOL
Schouwburg REX
Wo 19 MAART om 20u
LANAKEN
CC Lanaken
Do 20 MAART om 20u15
BISSEGEM
OC De Troubadour
Vr 21 MAART om 20u
KOEKELARE
De Balluchon
Za 22 MAART om 15u
KOEKELARE
De Balluchon
Za 22 MAART om 20u
KOEKELARE
De Balluchon
Zo 23 MAART om 15u
KOEKELARE
De Balluchon
Wo 26 MAART om 20u
TIENEN
De Kruisboog
Do 27 MAART om 20u
BREDENE
Staf Versluys centrum
Za 29 MAART om 20u
EERNEGEM
De Klokkenput
Zo 30 MAART om 15u
EERNEGEM
De Klokkenput
Ma 31 MAART om 14u15
AARTSELAAR
CC Aartselaar
Wo 02 APRIL om 20u
IZEGEM
De Leest
Wo 02 APRIL om 20u
IZEGEM
De Leest
Do 03 APRIL om 20u
IZEGEM
De Leest
Vr 04 APRIL om 20u
IZEGEM
De Leest
Za 05 APRIL om 15u
IZEGEM
De Leest
Za 05 APRIL om 20u
IZEGEM
De Leest
Di 08 APRIL om 20u
ZEMST
De Melkerij
Wo 09 APRIL om 20u
ZEMST
De Melkerij
Do 10 APRIL om 20u
TORHOUT
De Brouckere
Vr 11 APRIL om 20u
WIELSBEKE
Leieland
Za 12 APRIL om 20u
WIELSBEKE
Leieland
Zo 13 APRIL om 15u
DEINZE
Het Leietheater
Zo 13 APRIL om 20u
DEINZE
Het Leietheater
Vr 18 APRIL om 20u
ZWEVEGEM
CC Zwevegem
Za 19 APRIL om 20u
MAASEIK
CC Maaseik
Wo 23 APRIL om 20u00
BEVEREN
Ter Vesten
Do 24 APRIL om 20u
SCHERPENHEUVEL
Den Egger
Vr 25 APRIL om 20u
MOORSLEDE
De Bunder
Za 26 APRIL om 20u
MOORSLEDE
De Bunder
Zo 27 APRIL om 15u
SINT-ELOOIS-WINKEL
De Link
Di 29 APRIL om 20u
GEEL
De Werft
Vr 02 MEI om 20u
WINGENE
De Wissel
Za 03 MEI om 20u
AALTER
Auditorium
Zo 04 MEI om 15u
AALTER
Auditorium
Wo 07 MEI om 20u
WESTERLO
De Zoerla
Do 08 MEI om 20u
AARSCHOT
Het Gasthuis
Vr 09 MEI om 20u
WENDUINE
Wielingencentrum
Za 10 MEI om 20u
TIELT-WINGE
GC Tielt Winge
Zo 11 MEI om 15u
OVERIJSE
Den Blank
Wo 14 MEI om 20u
LICHTERVELDE
De Schouw
Do 15 MEI om 20u
OOSTKAMP
De Valkaart
Vr 16 MEI om 20u
LEFFINGE
De Zwerver
Za 17 MEI om 20u
GERAARDSBERGEN
Arjaantheater
Zo 18 MEI om 15u
MEULEBEKE
Vondel
Do 22 MEI om 20u
ERPE-MERE
EMotia
Vr 23 MEI om 20u
KUURNE
Kubox
Za 24 MEI om 20u
BLANKENBERGE
Floréal
Zo 25 MEI om 15u
BLANKENBERGE
Floréal
Wo 28 MEI om 20u
MENEN
De Steiger
Do 29 MEI om 20u
HERZELE
De Steenoven
Vr 30 MEI om 20u
BEERNEM
De Kleine Beer
Za 31 MEI om 20u
BEERNEM
De Kleine Beer
Zo 01 JUNI om 15u
DIKSMUIDE
Het Kruispunt
Zo 01 JUNI om 20u
DIKSMUIDE
Het Kruispunt
Do 05 JUNI om 20u
SINT-GILLIS-WAAS
De Route
Za 07 JUNI om 15u
DEERLIJK
D'Iefte
Za 07 JUNI om 20u
DEERLIJK
D'Iefte
Zo 08 JUNI om 15u
HEIST-OP-DEN-BERG
Zwaneberg
Di 10 JUNI om 20u
IEPER
Het Perron
Wo 11 JUNI om 20u
IEPER
Het Perron
Do 12 JUNI om 20u
IEPER
Het Perron
Vr 13 JUNI om 20u15
SINT-TRUIDEN
De Boogaard
Za 14 JUNI om 20u15
SINT-TRUIDEN
De Boogaard