top of page

DE INSTAGRANNIE SPEELLIJST

VOORJAAR 2025

Vr 28 FEBRUARI om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Za 01 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Zo 02 MAART om 17u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Do 06 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Vr 07 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Za 08 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Zo 09 MAART om 15u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Wo 12 MAART om 20u

ZAVENTEM

CC De Factorij

Info volgt

Do 13 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Vr 14 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Za 15 MAART om 15u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Za 15 MAART om 20u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Zo 16 MAART om 15u

ANTWERPEN

Fakkeltheater, Rode Zaal

Di 18 MAART om 20u15

MOL

Schouwburg REX

info volgt

Wo 19 MAART om 20u

LANAKEN

CC Lanaken

info volgt

Do 20 MAART om 20u15

BISSEGEM

OC De Troubadour

info volgt

Vr 21 MAART om 20u

KOEKELARE

De Balluchon

Tickets vanaf 10/06

Za 22 MAART om 15u

KOEKELARE

De Balluchon

Tickets vanaf 10/06

Za 22 MAART om 20u

KOEKELARE

De Balluchon

Tickets vanaf 10/06

Zo 23 MAART om 15u

KOEKELARE

De Balluchon

Tickets vanaf 10/06

Wo 26 MAART om 20u

TIENEN

De Kruisboog

info volgt

Do 27 MAART om 20u

BREDENE

Staf Versluys centrum

info volgt

Vr 28 MAART om 20u

BREE

De Zeepziederij

Za 29 MAART om 20u

EERNEGEM

De Klokkenput

info volgt

Zo 30 MAART om 15u

EERNEGEM

De Klokkenput

info volgt

Ma 31 MAART om 14u15

AARTSELAAR

CC Aartselaar

info volgt

Wo 02 APRIL om 20u

IZEGEM

De Leest

Info volgt

Do 03 APRIL om 20u

IZEGEM

De Leest

Info volgt

Vr 04 APRIL om 20u

IZEGEM

De Leest

Info volgt

Za 05 APRIL om 15u

IZEGEM

De Leest

Info volgt

Za 05 APRIL om 20u

IZEGEM

De Leest

Info volgt

Zo 06 APRIL om 19u

HOOGLEDE

De Gulden Zonne

Di 08 APRIL om 20u

ZEMST

De Melkerij

Info volgt

Wo 09 APRIL om 20u

ZEMST

De Melkerij

Info volgt

Do 10 APRIL om 20u

TORHOUT

De Brouckere

Info volgt

Vr 11 APRIL om 20u

WIELSBEKE

Leieland

Info volgt

Za 12 APRIL om 20u

WIELSBEKE

Leieland

Info volgt

Zo 13 APRIL om 15u

DEINZE

Het Leietheater

Tickets vanaf 7/06 om 10u

Zo 13 APRIL om 20u

DEINZE

Het Leietheater

Tickets vanaf 7/06 om 10u

Do 17 APRIL om 20u

HASSELT

CC Hasselt

Vr 18 APRIL om 20u

ZWEVEGEM

CC Zwevegem

Info volgt

Za 19 APRIL om 20u

MAASEIK

CC Maaseik

Info volgt

Wo 23 APRIL om 20u00

BEVEREN

Ter Vesten

Info volgt

Do 24 APRIL om 20u

SCHERPENHEUVEL

Den Egger

Info volgt

Vr 25 APRIL om 20u

MOORSLEDE

De Bunder

Info volgt

Za 26 APRIL om 20u

MOORSLEDE

De Bunder

Info volgt

Zo 27 APRIL om 15u

SINT-ELOOIS-WINKEL

De Link

Di 29 APRIL om 20u

GEEL

De Werft

Vr 02 MEI om 20u

WINGENE

De Wissel

Info volgt

Za 03 MEI om 20u

AALTER

Auditorium

Zo 04 MEI om 15u

AALTER

Auditorium

Wo 07 MEI om 20u

WESTERLO

De Zoerla

Info volgt

Do 08 MEI om 20u

AARSCHOT

Het Gasthuis

Info volgt

Vr 09 MEI om 20u

WENDUINE

Wielingencentrum

Info volgt

Za 10 MEI om 20u

TIELT-WINGE

GC Tielt Winge

Info volgt

Zo 11 MEI om 15u

OVERIJSE

Den Blank

Info volgt

Wo 14 MEI om 20u

LICHTERVELDE

De Schouw

Do 15 MEI om 20u

OOSTKAMP

De Valkaart

Tickets vanaf 18/06 om 17u

Vr 16 MEI om 20u

LEFFINGE

De Zwerver

Info volgt

Za 17 MEI om 20u

GERAARDSBERGEN

Arjaantheater

Info volgt

Zo 18 MEI om 15u

MEULEBEKE

Vondel

Info volgt

Do 22 MEI om 20u

ERPE-MERE

EMotia

Vr 23 MEI om 20u

KUURNE

Kubox

Info volgt

Za 24 MEI om 20u

BLANKENBERGE

Floréal

Zo 25 MEI om 15u

BLANKENBERGE

Floréal

Wo 28 MEI om 20u

MENEN

De Steiger

Do 29 MEI om 20u

HERZELE

De Steenoven

Vr 30 MEI om 20u

BEERNEM

De Kleine Beer

Info volgt

Za 31 MEI om 20u

BEERNEM

De Kleine Beer

Info volgt

Zo 01 JUNI om 15u

DIKSMUIDE

Het Kruispunt

Zo 01 JUNI om 20u

DIKSMUIDE

Het Kruispunt

Wo 04 JUNI om 20u

HALLE

Vondel

Do 05 JUNI om 20u

SINT-GILLIS-WAAS

De Route

Info volgt

Vr 06 JUNI om 20u

DILBEEK

Westrand

Za 07 JUNI om 15u

DEERLIJK

D'Iefte

Tickets vanaf 1/07

Za 07 JUNI om 20u

DEERLIJK

D'Iefte

Zo 08 JUNI om 15u

HEIST-OP-DEN-BERG

Zwaneberg

Info volgt

Di 10 JUNI om 20u

IEPER

Het Perron

Wo 11 JUNI om 20u

IEPER

Het Perron

Do 12 JUNI om 20u

IEPER

Het Perron

Vr 13 JUNI om 20u15

SINT-TRUIDEN

De Boogaard

Info volgt

Za 14 JUNI om 20u15

SINT-TRUIDEN

De Boogaard

Info volgt
bottom of page